O Liliputi

 
 
 
Úvod > O Liliputi
 
Příběh výrobce značky Liliputi

Již od začátků upřednostňovali nevychozené chodníky.
I při zrození značky Liliputi inspirovalo zakladatele firmy to, aby nabízely řešení pro rodiny s malými dětmi, které by jim zajistilo zdravý a radostný vztah a možnosti v každodenním životě. Během několikaletých zkušeností a při stále rostoucí poptávce zjistili, že se jejich názory a přesvědčení ohledně výchovy a obchodu setkávají s potřebami rodin, které se snaží o vytvoření a udržení harmonických vztahů v dnešním uspěchaném, často neosobním světě.

Kvalita ze srdce Evropy
Všechny produkty Liliputi a stejně tak i použité materiály pocházejí z EU. Boty, nosítka, kabáty, tašky a ostatní doplňky byly vyrobeny ručně podle vlastních návrhů, resp. ve spolupráci se šikovnými designéry při použití kvalitních materiálů. Tyto skutečnosti jsou zárukou toho, aby byla zajištěna stanovená úroveň kvality.

Ceny jsou přesto konkurenceschopné,
protože produkty Liliputi jsou prodávány většinou přímo konečným zákazníkům, resp. přes velkoobchodní partnery. Tím pádem nevznikají náklady jako v klasickém obchodním řetězci (výrobce - distributor - maloobchod - zákazník) a ceny pro zákazníky jsou srovnatelné s cenami podobných výrobků vyráběných ve velkých asijských továrnách.

Namísto klasického marketingu
se firma Liliputi snaží o budování osobnějších vztahů se zákazníky. Namísto drahých reklamních kampaní investuje do udržení jimi nabízené kvality a neustálého vylepšování produktů.

 
 
3-2019-jesen-nosic.jpg 4-2019-sandale-liliputi.jpg 5-pevna-satka-liliputi.jpg
 
 

Odporúčanie detského ortopéda

"V období prvých krokov je veľmi dôležité, aby sme dieťaťu obuli iba také topánky, ktoré majú najbližšie k chodeniu naboso. V tomto období sa posilňuje svalstvo na chodidlách a okolo členku. Svaly na zadných lýtkach pracujú výlučne v stoji na špičkách. V topánkach s tvrdou podrážkou to dieťa nedokáže. Klenby chodidla sa vytvoria výlučne následkom svalovej aktivity. Počas chodenia naboso sa dostáva výrazne do popredia koordinačná funkcia chodidiel. Po kamienkoch, na trávniku, v piesku nútia nerovnosti terénu, aby svaly chodidla pracovali.

V interiéroch sa treba prispôsobiť vnútornej teplote a prípadnej šmýkajúcej podlahe, v exteriéri nebezpečným, ostrým povrchom. Preto sme nútení obuť dieťaťu niečo na nohy. Rôzne protišmykové ponožky sú veľmi dobré, ale nie vždy spĺňajú požiadavky prostredia.

Topánky Liliputi s mäkkou podrážkou, ako alternatíva chodenia naboso, zabezpečujú správnu funkciu svalov a neskorší vývoj zdravej klenby."

Dr. Zsuzsanna Lengyel, primárka detského ortopedického oddelenia

 
 
Anketa

Jak jste se dozvěděli o našich stránkách?

(97 hlasů)

  • (35)
  • (11)
  • (16)
  • (35)
Moment prosím...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze